Міжнародний шаховий турнір SBERBANK OPEN 2013

Міжнародний шаховий турнір SBERBANK OPEN.

Міжнародний шаховий турнір SBERBANK OPEN.

Міжнародний шаховий турнір SBERBANK OPEN.

Міжнародний шаховий турнір SBERBANK OPEN.

В Києві пройшов міжнародний шаховий турнір Sberbank Open. В рамках заходу відбулось три окремих турніри: Турнір А — гросмейстерський турнір з швидких шахів за круговою системою; Турнір В — дитячий відкритий турнір з класичних шахів за швейцарською системою; Турнір С — турнір працівників Групи Сбербанк з швидких шахів за швейцарською системою.


В гросмейстерському турнірі взяли участь Анатолій Карпов, Веселін Топалов, Павло Ельянов, Сергій Карякін, Петер Леко, Антон Коробов, Олександр Арещенко, Євген Томашевський, Аркадій Найдич і Сергій Жигалко.

У дитячому відкритому турнірі взяли участь 200 юних шахістів, віком від 8 до 16 років, з Росії, України, Білорусі, Казахстану, Німеччини, Австрії, Боснії і Герцеговини, Словаччини, Чехії, Угорщини, Сербії, Словенії, Хорватії, Туреччини, Індії та Китаю.

В останній день турніру відбувся сеанс одночасної гри, в якому взяли участь гросмейстери, діти і співробітники Групи Сбербанк.

В супертурнірі “А” перемогу святкував чинний чемпіон світу з швидких шахів Сергій Карякін (Росія). Друге місце зайняв шостий чемпіон світу за версією ФІДЕ Веселін Топалов (Болгарія), третє — претендент на світову корону Петер Леко (Угорщина).

В дитячому турнірі “В” переможцем став киянин Павло Воронцов, а турнір “С” серед банківських співробітників виграв Володимир Виноградов з російського міста Петрозаводська.